reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Myslivcová jako princezna! Tyhle fotky vás dostanou!

Čvc 3, 2017 | Nejnovější

reklama

Česká Barbie Dominika Myslivcová nespí. Dokonce ani obrazně, protože je jí stále všude plno. Jen co média obletěly její fotky, jejichž výtěžek půjde na charitativní účely, tak už je tu s dalším projektem. Zatím je ovšem zahalen rouškou tajemství.

Jedno je však jisté, tentokrát nepůjde o nic kontroverzního. Blondýna se totiž fotila jako princezna a nutno podotknout, že jí to sluší náramně! Ruský projekt Photodays AtelierFlannel odvedl dobrý kus práce (na další počiny se můžete mrknout zde). Po některých úletech české youtuberky, je třeba tentokrát říct jednoznačně „wow“! K pohádkové atmosféře chybí snad už jen diamantová korunka na hlavě a princ na bílém koni. „Zatím nemohu říct, o co jde. Ale fotky jsou součástí něčeho většího. Samozřejmě jsme se všichni nesešli jen tak, abychom zahnali nudu,“ usmívala se Myslivcová.

Léto v podání Dominiky tak bude trochu pracovní. Ale ani na dovolenou nezapomene. Přeci jen dobít baterky je čas od času nutnost. „Už jsem odletela za exotikou. Svým fanouškům určitě pošlu nějaké fotky tak, jak jsou zvyklí každý rok.“ Uvidíme, kam to bude. Jestli nemá náhodou políčeno na nějakého bohatého šejka a v priceznovských šatičkách si zkoušela novou roli. V každém případě tato série fotek se velmi povedla a když bude Barbie pokračovat v nastoleném trendu, určitě neprohloupí.

Foto: Photodays AtelierFlannel

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama