reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 20.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Myslivcová a vánoční cukroví? Občas si zahřeší

Pro 9, 2018 | Nejnovější

reklama

Nic se nemá přehánět, už vůbec ne mlsání. Na druhou stranu, když máte dobré zuby a nebojíte se pohybu, proč si trochu nedat? Tím spíš, že se blíží Vánoce. Bez cukroví si je nedokáže představit ani držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube Dominika Myslivcová.

Už se nám to blíží – Vánoce! Zbývá posledních pár dní zařídit dárky, koupit stromeček, ozdobit ho a nasávat pravou vánoční atmosféru. Ideálně se svařákem v jedné a cukrovím v druhé ruce. „Jo, přesně to miluju. Klid, pohoda a blízcí kolem mě. Moc se těším,“ usmívá se česká Barbie Dominika Myslivcová. Ještě předtím ji však čeká řada povinností, jako například finále Miss Princess 14. prosince v divadle Broadway. Poprvé v historii bude hlasování poroty v sále v přímém přenose díky systému, který pro tyto účely vyvinula firma prodávající mobilní telefony Xiaomi-Czech. „To je jedna z akcí, na kterou se těším celý rok. Připravuji se pečlivě, teď jsem třeba byla v Dental clinic, abych měla perfektní i zuby,“ má jasno blondýnka.

Jak jde ale dohromady její oblíbené mlsání cukroví a zdravý chrup? „Sladké je pro zuby možná smrt. A sladké bez zubního kartáčku je pro zuby jistá smrt. Ale jaké by byly Vánoce bez vanilkových rohlíčků? Takže pokud si večer pořádně vyčistíte zuby a nevadí vám povolit si pásek – vzhůru do cukroví,“ tvrdí jeden z předních zubařů Dental clinik Radek Lacina. Pro Dominiku tedy dobrá zpráva. Po Miss Princess se klidně může pustit do vánočních dobrot.

Foto: Dental Clinic a Instagram

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama