Myslivcová a miminko? Hm, zatím spíš kariéra

Influencerka Dominika Myslivcová (25) se proslavila jako růžová Barbie, která řeší hlavně módu a zkrášlující přípravky. Blízko má ale i k dětem, hlavně ke svým dvěma synovcům, se kterými tráví hodně času, dokonce je i často sama hlídá. Nejvíce ji na době strávené společně baví dětská bezprostřednost, upřímnost a pozitivní energie, kterou kolem sebe šíří.

Tikání biologických hodin na Dominiku ale zatím nepřišlo, a tak na vlastní děti kráska zatím nepomýšlí, i když v budoucnu minimálně jedno dítě určitě chtít bude. „Pořád si říkám, že mám ještě dost času, zatím si pěkně vystačím se synovcema a na vlastní si ještě nějakou dobu počkám, i když jinak k dětem mám velmi dobrý vztah. Teď jsem spíše kariéristka, ale kdo ví, třeba se to časem změní. Být na mateřské dovolené na plný úvazek a věnovat se pouze rodině pro mě proto zatím zní nepředstavitelně, protože jsem typ člověka, který pořád něco musí dělat, a hlavně nevydrží na jednom místě. Až jednou budu mít vlastní děti, tak se jim ale chci věnovat naplno, takže to určitě nějak zvládnu,“ řekla Dominika s úsměvem.

Dominika má stále napilno, krom dalších aktivit je také jedním z hvězdných porotců soutěže Česká Missis. Nejsympatičtější maminku s dítětem vybírala už v rámci pražského castingu a soutěžící se na ni mohou znovu těšit i na semifinálovém klání. „Svou roli porotkyně si užívám, už se nemůžu dočkat semifinále, co všechno nám soutěžící předvedou, nejvíc se těším na volné disciplíny,“ dodala Myslivcová.

NAPSAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno