reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Moët party ve Varech: Luxus na každém kroku, královnami Myslivcová a Šteflíčková

Čvc 3, 2019 | Nejnovější

reklama

Filmový festival v Karlových Varech je tradičně nejen přehlídkou filmů, ale také rób či šperků na českých i zahraničních celebritách. Tím nejluxusnějším a nejúžasnějším večírkem ze všech byla i letos Moët party. Představte si dokonalost, vynásobte ji pěti a dostanete zhruba obrázek, jak to na tomto famózním mejdanu vypadalo.

Kdo v českém showbyznyse něco znamená, musí být na Moët party. Tato přímá úměra už to platí několik let a samozřejmě ani letošní ročník filmového festivalu není výjimkou. Kdybyste se drtivé většiny hostů zeptali na nejlepší film, asi by vám neodpovědí nebo by potřebovali přítele na telefonu. Tady jde o něco jiného, aby TAM prostě byli. To se počítá. Zdaleka přitom nejde jen o dámy, které ve svých luxusních róbách doplněných blyštivými šperky doslova září. 

Ladí s nimi i pánové, kteří v přehlídce večerních toalet nezůstávají v hotelu Imperial pozadu a ke svým drahým polovičkách většinou skvěle pasují. Právě zde najdete to nejúžasnější, co festival nabízí. Není se tedy čemu bavit, že tentokrát dorazili například Simona Krainová s manželem, Sandra Nováková, exprezident Václav Klaus, manželé Jančaříkovi, Marek Ztracený, Iva Kubelková, Beata Rajská, Eva Samková s přítelem, Filip Renč a celá řada dalších osobností.

Někomu to slušelo více, někomu méně. Kdybychom měli vypíchnout hvězdy, které nás zaujaly, pak určitě volíme Českou Miss Leu Šteflíčkovou a influencerku Dominiku Myslivcovou. Právem se mohou považovat za královny večera. Paradoxní je, že když byla Šteflíčková zvolena královnou krásy, růžová blondýnka (tentokrát výjimečně zvolila jinou barvu šatů, ovšem i tak vypadala úchvatně) seděla v porotě. Na akci ji doprovodila maminka Natalie, která vedle ní vypadala jako sestra. Holt jablko nepadá daleko od stromu. Organizátorka party za společnost Phoenix Communication a.s. Magda Marešová si mohla gratulovat, takto bravurně zorganizovanou akci ve Varech jen těžko něco trumfne. Bez zajímavosti není ani fakt, že totéž už si vlastně říkáme několik posledních let. Jen tak dál, už dnes se těšíme na další ročník!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama