reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Módní návrhářka Jitka Klett připravuje jedinečný večer

Lis 13, 2018 | Nejnovější

reklama

Návrhářka Jitka Klett se ve své práci, již několikrát zapojila do více charitativních projektů. Její srdcovou záležitostí, ale nadále zůstává její vlastní projekt JITKA KLETT for Fashion Revolution.

V rámci této kampaně Jitka Klett aktivně podporuje mladé talentované umělce a módní návrháře z České republiky a ze Slovenska. Zvyšuje povědomí veřejnosti v České republice a na Slovensku o těžkých tématech soudobé společnosti. Například zneužívání dětí při práci v módním průmyslu v zemích Středního a Dálného východu. Těmto dětem se snaží přímo pomáhat svými cestami do postižených oblastí.  Rovněž podporuje  a propojuje tuzemské oděvné výrobce v České republice a na Slovensku.

Jedinečný charitativní večer Fashion Show Jitka Klett for Fashion Revolution se uskuteční 15.11. 2018 ve 20. hodin v prostorách Empire Hall ve Slovanském domě.

Tato velmi významná společenská událost provázena moderátorkami Lenkou Vacvalovou a Zdeňkou Žádníkovou-Volencovou, bude probíhat v duchu opájeném hudbou, uměním a módním designem. Jako hudební host večera se představí uznávaný český virtuóz Jaroslav Svěcený. Tento výjimečný hudebník odprezentuje hrou na housle, doprovázenou kytarou svých sedm skladeb, na jejichž motivy vytvořila návrhářka Jitka Klett sedm originálních společenských rób. Zdeňka Žádníková-Volencová pak doplní svým mluveným slovem jedinečnou, poetickou atmosféru.

Hosté se budou moci pokochat uměním vyhledávaného inovativního evropského umělce Didiera Le Mar, díky němuž proběhne dražba jednoho z jeho nádherných obrazů. Zároveň je připravena bohatá tombola s cenami od našich významných partnerů tohoto večera. Vybrané finanční prostředky poté poputují na konto Fashion Revolution. Další možností, jak se zapojit do podpory českého designu bude zakoupení „symbolů“ tohoto projektu, které prozatím zůstávají naším malým překvapením. Na společenský večer jsou pozvané významné osobnosti z podnikatelských, politických a uměleckých sfér se společnou chutí podat pomocnou ruku další generaci módních tvůrců.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama