reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 20.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Moderátor Soukup zatím mlčí Boxovat s Rosenbergem asi nebude

Pro 21, 2018 | Nejnovější

reklama

Osobní zpovědník prezidenta Miloše Zemana a samozvaný pseudomoderátor všeho Jaromír Soukup má zase jednou z ostudy kabát. Ve své prazvláštní televizi si pustil ústa na špacír, tentokrát se mu to ale dost nevyplatilo. V jeho hledáčku se totiž objevil boxerský zápas rapperů Marpa a Rytmuse i v současné době také profesionálního boxera Roberta Rosenberga. Drsní chlapíci však nejsou terčem, do kterého se dá beztrestně kopat.

Soukup je vlastně hodně tragikomická postavička. Ve svých pořadech, které zásadně pojmenovává po své osobě, kritizuje v podstatě každého, kdo nejde na ruku současné hlavě státu či vládě Andrej Babiše. Když není dost „munice“, spokojí se s všeobecně známými akcemi, které mu zaručí, že se divák chytne. Jednou z takových je i zmíněný zápas Marpa s Rytmusem. Soukup ho označil za směšný a dodal, že by se něco takového vůbec konat nemělo jeho to jako bývalého boxera uráží. Pak se ještě otřel o Roberta Rosenberga, který také bojuje a všechny vyzval, aby šli jezdit třeba na kánoi.

Reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Ozval se herec a promotér Galavečera profesionálního boxu a K1, který se koná 30. prosince v pražské Lucerně. Matouš Rajmont mu už dříve vzkázal: „Myslíš si, že seš vládce všech moří a televizí. Tak když seš tak hustej boxer, jak se pasuješ, tak ti nabízím čtyřkolový fight s tím „neboxerem“, jak ty říkáš, Robertem Rosenbergem.“ Velký sportovec Soukup tak dostal možnost dokázat, že jen nemluví, ale slova dokáže také přetavit v činy. Ozval se tedy? „Ne, zatím mlčí a na naši výzvu nereagoval,“ doplnil Rajmont. Ono je to ale vlastně úplně jedno. Jisté je, že Galavečer profesionálního boxu a K1, jehož partnerem je společnost Analogia proběhne a bude to jako vždycky pecka. Soukup jen ukazuje, jaký je „borec“.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama