reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Modelka Tereza Fajksová má na mužskou krásu oko: Můj tým bodoval!

Srp 29, 2023 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Modelka, třetí Česká Miss 2012 a Miss Earth 2012 Tereza Fajksová byla čestným hostem finále soutěže mužské krásy a sympatií Muž roku 2023. Žena, která má bohaté zkušenosti se soutěžemi žen, byla úrovní mužské soutěže potěšená.

„Kluci byli profesionální, úžasní šoumeni a bylo vidět, že se soutěží baví. Byla jsem za ně nervózní, protože dobře vím, jaké to je jít s kůží na trh. Ale zvládli to. Kdo mě také neskutečně bavil, bylo moderátorské duo Lenka Špillarová a Karel Voříšek. Nechyběl jim vtip a podařilo se jim vtáhnout diváky do soutěže. Líbilo se mi to,“ usmívala se maminka dvou dětí. Přestože si myslela, že po dětech s modelingem skončí, pak je pravdou. Práce má nad hlavu.

„Myslela jsem si, že po deseti letech budu za zenitem. Sama jsem si po prvním porodu dala pauzu, pak jsem otěhotněla znovu, a to jsem si domnívala, že končím. Ale opak je pravdou. Přicházejí mi nabídky od mých zahraničních klientů, jezdím hodně do Hamburku a nabídky práce jsou díky sociálním sítím časté. Jsem za to vděčná,“ uvedla Tereza Fajksová a přiznala, že trošku klukům účast na světových soutěžích závidí. „Osobně bych jela znovu, ale možná je to tím, že jsem tehdy světovou soutěž vyhrála. Kluci posbírají hodně zkušeností, kontaktů, najdou si nové kamarády a možná přivezou domů nejcennější kov. Což by bylo skvělé,“ řekla Tereza Fajksová a s úsměvem dodala: „Hlasovala jsem pro vítěze Františka Knoblocha a byla jsem patronkou sedmičky Rostislava Procházky a ten byl třetí.  Můj tým bodoval.“

Výsledky 24. ročníku soutěže Muž roku:

Titul Muž roku 2023 – Mister Global Czech Republic získal František Knobloch číslo 12

Titul 2. Muž roku 2023 – Mister International Czech Republic si zasloužil Alexandros Panayi číslo 3

Titul 3. Muž roku 2023 – Man of the World obsadil Rostislav Procházka číslo 7

Ceny prezidenta soutěže Davida Novotného získali:

Mister Grand International Matteo Lucano číslo 2, Man of the Year – Stefanos Panayi číslo 9, Mister Fiendship – Jan Černohorský číslo 1, Mister TourismLukáš Kupkovič číslo 4, Men Super Model World – Jan Koželuh číslo 5, Divácký titul Borec Trenýrkárny si z internetového hlasování této české značky odnesl Rostislav Procházka číslo 7

Vítěz Muže roku 2023 František Knobloch si také převzal symbolický klíč od hlavní ceny vozu Toyoty Proace City Verso, který zapůjčil Autostyl Trutnov, zájezd od Cestovní kanceláře Best Reisen, šek na pojištění od PVZP a další ceny. Muži roku představili a obdrželi spodní prádlo STYX od společnosti Trenýrkárna.cz, společenské obleky značky Koutný Prostějov a casual oblečení od firmy C&A doplněné brýlemi Optika Slavíková.

Vítězové také obdrželi členství do fitness center Form Factory, dárek od Home ART Praha, voucher na služby od Dr. Ivany Němečkové Aurum Clinic, potravinový doplněk od společnosti HERBAL WORLD, bělící balíček POLA night, což je určeno pro domácí bělení do nosičů, dárkový voucher od Café Collection Stromovka Praha, svíčku od Z-Trade Broumov a www.svicky.cz. Pro vítěze byl také připraven pobyt v Hotelu na Zámku v Třešti nebo poukaz v hodnotě 10 000 Kč od firmy Blanář nábytek a.s. nebo šek od společnosti Optika Slavíková nebo voucher na služby od společnosti PVZP. 

Všichni finalisté absolvovali soustředění v pražské Vile Lanna v Praze a domů si odnesli přívěšek od ryjeme.cz, dárkový balíček od BCM Group, dárek od Pivovaru Primátor Náchod, balíček bělení POLA pro zářivý úsměv, který obsahuje bělení Pola Light, což je nový pokročilý systém na domácí bělení zubů s technologií LED světla, dárek od společnosti Knihy Dobrovský.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama