reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pátek 23.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Mladší sestra Anny Geislerové jenom kvete! Shodila kila navíc a teď září v hlavní roli jako nevěsta!

Dub 30, 2018 | Nejnovější

reklama

Ester Geislerová začíná své slavnější sestře Anně pomalu šlapat na paty. Tím, že radikálně zhubla, doslova prokoukla a nejspíš i díky tomu získala jednu z hlavních rolí v nové komedii Dvě nevěsty a jedna svatba. V něm jako nevěsta s Aničkou Polívkovou soupeří o svého nastávajícího ženicha, kterého hraje Jaroslav Plesl.

Vedle nich pak exceluje v rolích rodičů známá herecká dvojka Eva Holubová a Bohumil Klepl a tak bylo na place o zábavu postaráno. „Já jsem si užívala celé natáčení. Bylo sice hodně rychlé a krátké, ale moc příjemné, protože se tam sešla skvělá konstelace lidí. Nikdy předtím jsem nezažila na natáčení bezva partu a tady jsme se všichni bavili a panovala tam veselá nálada, našli jsme společný humor. Myslím si, že se o to zasloužila hlavně Eva, protože má charisma a velké srdce. Dokáže vždycky povídat a vyprávět a je takový spojovatel,“ ohlédla se za natáčením Ester na včerejší premiéře filmu v Lucerně.

Jinak to nevidí ani režisér nového snímku Tomáš Svoboda, který na scénáři spolupracoval s Marcelem Bystroněm. „Je to o tom, že singl dívka, která žije ve městě hledá svého partnera na vsi, kde nebude zatížený civilizací. S Marcelem jsme na tom dělali přes dva roky a je to příběh, kde se snoubí několik vlastních historek. Takže ty zápletky, které se odehrají na vesnici jsou odpozorované z naší chalupy, kterou máme u Sušice a ten městský život je smyšlený,“ uvedl režisér s tím, že během natáčení vládla opravdu přátelská atmosféra.

„Známe se téměř všichni už dlouho. S Evou jsme natočili dva filmy, s Bobem jsme byli dva roky v angažmá a taky jsme spolu točili a Jaroslav Plesl je zase můj spolužák z JAMU. Takže se všichni známe velmi dobře. A myslím si, že režie, zvlášť ta filmová, je taková servisní profese, kdy tvoříte příjemnou atmosféru na natáčení, aby se herci nebáli udělat jakoukoliv blbost a improvizovat,“ přiznal Tomáš Svoboda.

Film se natáčel loni v srpnu v Praze a v Úněticích u Prahy, kde filmaři strávili přibližně 20 dní. Ale i v tak krátké době stihli zažít nepříjemnou, zato komickou situaci. „Na začátku je tam kretén měsíce duben, což je bývalý přítel, který je závislý na autech. Přijede tam a má strčenou pistoli v nádrži od benzínové pumpy, s kterou odjel bez placení. Než dojel na místo, tak ho chytili policajti a nechtěli mu uvěřit, že jde jen o natáčení. Tak jsme ho museli zachraňovat a vysvětlovali jsme jim, že jsme filmaři a že nic neukradl,“ zavzpomínal režisér.

Foto: Herminapress

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama