reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Miss Princess v Olomouci: Další zastávka se povedla

Lis 26, 2017 | Nejnovější

reklama

Je hezké, když má dospělý člověk nějaký cíl, touhu. U dětí je to však velmi důležité. Není nutné, aby se jim to do puntíku splnilo. Ale není nic horšího, než když se prckové do ničeho nenadchnou a místo toho se nudí u počítačových her. Miss Princess je soutěží, která malým dívenkám sny plní.

Dámy, která z vás nechtěla být alepsoň na chvíli princeznou, když byla malá? Hrály jste si na to, jak usnete ve věži a vysvobodí vás spanilý princ? No, možná v pozdějším věku, že? Dříve jste si spíše přály krásné šaty, korunku a nějaké to obskakování. To všechno si holčičky vyzkoušely na dalším castingu letošního ročníku Miss Princess, který se tentokrát konal v nákupním centru Olomouc City v metropoli Hané. „Vždycky se moc těší. Můžete si myslet, že už toho mám po těch letech dost. Ale opak je pravdou. Nabijí mě to neskutečnou energií,“ usmívala se organizátorka soutěže Dominika Myslivcová.

Známá youtuberka samozřejmě pro všechny malé zájemkyně (a nejen je) uspořádala autogramiádu. Zájem byl obrovský. Některé holčičky se dokonce nechaly slyšet, že až vyrostou, chtěly by být právě jako Dominika. Pokud jste tentokrát casting se svými ratolestmi nestihli, nezoufekte. Ještě budou tři šance, konkrétně v Brně, Ostravě a Brně. „Určitě přijďte. Na všechny se těšíme,“ vzkazuje Myslivcová. A dá se jí snad nevyhovět?

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama