reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Miss Princess jede! Takhle vypadal casting v Opavě

Pro 5, 2016 | Nejnovější

reklama

Nový ročník prestižní soutěže Miss Princess, kterou si v roce 2013 vymyslela česká Barbie DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22), už je v plném proudu. První casting proběhl v Ostravě, druhá v opavském obchodním centru Breda. Téměř tři desítky dívenek ve věku 4 – 11 let se ucházelo o jedno ze čtyřiadvaceti finálových míst.

V opavském obchodním centru bylo rušno víc, než obvykle. Důvod byl prostý. Dominika Myslivcová zde pořádala druhý casting letošního ročníku Miss Princess. V porotě této části soutěže, kterou spolu s růžovou blondýnkou pořádá Redemptor a.s. a Bohemia Marketing & Promotion a.s. usedli I. vicemiss Aerobic 2003 Aneta Křibíková, Natálie Myslivcová a Irena Kusior. Chybět samozřejmě nemohla ani držitelka rekordů ve sledovanosti na youtube Myslivcová. Celou akci moderovala Alexandra Uherková

Dívky se porotě nejprvě představily, poté se předvedly ve volných disciplínách. Bylo opravdu na co koukat, holčičky se snažily. A jak už to tak bývá, chvíle radosti a nadšení střídal smutek, občas i slzy. Zklamání je v takových případech možná ještě větší, než u obdobných soutěží dospělých. Castingy Miss Princess jsou nyní v polovině. Třetí se koná už 9. prosince v Olomouc CITY. Také zde se vyberou finalistky v kategoriích 4-8 let a 8-11 let, které doplní konečnou čtyřiadvacítku.

Foto: Miss Princess

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama