reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Miss Princess 2019: Malé finalistky si užily parádní večer!

Pro 13, 2019 | Nejnovější

reklama

Byla to skvělá podívaná. Finalistky Miss Princess 2019 v pražském divadle Broadway spokojeným divákům předvedly, že ne vždy je nutné zvítězit, ale hlavní je se zúčastnit. Pro všechny dívenky se totiž těch několik hodin stalo zážitkem, na který nikdy nezapomenou. A bylo nakonec jedno, jestli si na hlavu nasadily některou z korunek, ceny si totiž odnesly úplně všechny.

Zakladatelka soutěže Dominika Myslivcová, která zároveň se zpěvákem Josefem Vágnerem celou show provázela, může být spokojená. Holčičky opět na chvíli přenesla do jiného světa, splnila jejich sny a udělala z nich princezny. „Vždycky se moc těším na jejich zářivé úsměvy. Pak si mohu říct, že odvádíme dobrou práci,“ pochvalovala si česká Barbie, která byla pro mnoho finalistek sedmého ročníku Miss Princess vzorem. Takže i setkání s idolem si dívenky odškrtly jako „splněnou misi“. Držitelka českého rekordu ve sledovanosti na YouTube moderovala s Josefem Vágnerem, stejně jako loni finále, a byla to výborná volba. Oba navíc zazářili pěveckým vystoupením, další songy přidali Diana Kalashová nebo Tomáš Novák. Skvělou podívanou bylo také pěvecké a taneční vystoupení z muzikálu Kocour v botách.

Organizátoři soutěže si tak mohou gratulovat, mají za sebou další úspěšný ročník. I když výsledky jsou už jasné (můžete se na ně podívat níže), jedna z doprovodných soutěží Miss Princess stále ještě pokračuje. Přáli byste vítězství jiné dívence? Nebo to vidíte stejně, jako porota? Spolu se značkou Xiaomi se můžete zapojit do hlasování a vyhrát skvělý telefon Redmi Note 8 Pro od dvojky na českém trhu s mobily. Pro kategorii 4-7 let hlasujte zde. Pro kategorii 8-11 let hlasujte zde. Můžete až do 20. prosince. A pokud byste se napřed chtěli podívat, jak finále probíhalo, tak se 16. 12. od 18:10 dívejte v premiéře na stanici SPORT 5.

Kategorie 8–11 let
Miss Princess 1. místo – Sofie Třetinová
Miss Princess 2. místo – Medea Frimmel
Miss Princess 3. místo – Kristýna Pszczolková 
Miss Dominika Myslivcová – Sofie Uvírová
Miss Talent – Marie Mášová

Kategorie 4–7 let
Mini Miss Princess 1. místo – Elizabeth Anne Neuwirthová
Mini Miss Princess 2. místo – Nicole Caloňová
Mini Miss Princess 3. místo – Markéta Bednaříková
Miss Dominika Myslivcová – Aneta Šlesingerová
Miss Smile – Amálie Banašíková
Miss Sympatie – Sofie Laciová
Miss Fashion – Elizabeth Baranová
Miss Cute – Lucie Metzová
Miss Photo – Sofie Krausová
Miss Talent – Valentina Brabcová
Miss Model – Kristýna Renee Rédová

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama