reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Miss Kabická má jasno! Teď mě nikdo od plotny nedostane!

Pro 28, 2016 | Nejnovější

reklama

Velkým překvapením skončila soutěž známých osobností – Nejsladší VIP – v Clarion Congress Hotelu. Čtveřice amatérských cukrářů zde jednak zdobila dorty a pak i prezentovala své vlastnoručně vyrobené sladkosti.

Že bylo na co koukat, o tom ani není třeba mluvit. „Byl to pro mě trochu šok, vůbec jsem to nečekala a ještě jsem se úplně nevzpamatovala, ale je to paráda. Vařím moc ráda a s chutí se i piplám s úpravou jídel. Pro tuhle příležitost jsem připravila specialitku – dortíček Pavlova a ejhle, spolu s naaranžováním korpusu to vyneslo prvenství. Samozřejmě tenhle úspěch mě motivuje a teď už mě jen stěží někdo dostane od plotny,“ s úsměvem vysvětlila vítězka, finalistka České Miss 2011 a modelka ANDREA KABICKÁ (26), která mj. získala i obří marcipánový dort v podobě botky, který jí předala loňská vítězka soutěže Taťána Makarenko.

Málo platní byli v lítém souboji synové a současně pomocníci Aleše Hámy, na prvenství nedosáhla ani známá pisatelka kuchařek herečka Markéta Hrubešová, která si přivedla na pomoc dceru a její kamarádku a na vítězství nedosáhla ani další herečka Kamila Špráchalová. Prostě a jednoduše odborné porotě se nejvíc líbila „výzdoba“ dortu a vlastní tvorba Kabické.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama