reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pátek 23.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Michal Dlouhý: Muzikál Robin Hood byl parádní, mě v něm ale neuvidíte!

Zář 30, 2016 | Nejnovější

reklama

Do Divadla Kalich dorazil se svou maminkou a dcerou. Návrat muzikálu Gabriely Osvaldové, Ondřeje Soukupa a režiséra Jána Ďurovčíka Robin Hood na zdejší scénu si prý nemohl nechat ujít. Má romantická představení rád, i když on sám ztvárňuje role spíše současné.

Herec Michal Dlouhý by si možná dal říci na nabídku role Robina, ovšem s drobným, nebo spíše zásadním omezením. „To je pravda, ale ne s jedním, ale dvěma omezeními. Jednak by nesmělo záležet na věku hlavního představitele, přeci jen je tahle role šitá pro později narozeného člověka, než jsem já, a pak z toho důvodu, že by se nesmělo zpívat. Ne, nejsem v žádném případě pěvec, takže činohru bych zřejmě bral, muzikál bych s díky odmítl. V něm mne určitě nikdo nikdy teď ani v budoucnu neuvidí. I když…“ s úsměvem uvedl Michal, který spolu se svojí téměř kompletní rodinnou družinou ohodnotil Robina Hooda velice dobře.

„Je to parádní představení. Romantika a vtip, hudba a texty písní, to se nám všem líbilo. Prostě tenhle příběh v netradičním pojetí určitě nikoho nezklame. My jsme se dobře bavili,“ dodal Michal Dlouhý. Muzikál se zamlouval i Sabině Remundové a její dceři. „Kromě toho, že jde o příběh plný napětí a humoru má i skvělou hudbu. My máme muziku rády, a tak jsme si přišly na své. A kdo nás na jevišti nejvíce zaujal? Určitě všichni,“ svěřila se Sabina a její dcera souhlasně přikyvovala. Robin Hood se vrací na dvacet exkluzivních představení, ovšem jak z kuloárů zaznělo, stát se může mnohé. Zájem o něj je totiž mimořádný, takže dvacítka nemusí znamenat konečnou.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama