reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 22.06.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Michal David má nového koně! Jeho další hit bude zpívat tahle sexy zpěvačka!

Led 29, 2016 | Nejnovější

reklama

Když se řekne hitmaker, většině z nás se okamžitě vybaví jméno MICHAL DAVID (55). Za svou úspěšnou kariéru už jich má za sebou tolik, že to snad ani nejde spočítat. Stále ale nemá dost a nebrání se spolupráci s nadějnými zpěváky. I proto kývnul na spolupráci s KAROLÍNOU TOTHOVOU (23).

Studentka Konzervatoře Jaroslava Ježka měl ze setkání se zpěvákem trošku strach. Tím spíš, když si ji pozval do svého studia, aby si rovnou vyzkoušel její hlasový rozsah. Obavy se však ukázaly jako naprosto liché. „Zpívá moc hezky. Mám v hlavě několik nápadů a budeme je postupně realizovat,“ měl jasno muž, který se momentálně chystá na premiéru svého filmu Decibely lásky. Není se tedy čemu divit, že Tothová po setkání zářila jako sluníčko. „Jsem ráda, že mi řekl, jakým směrem bych se měla ubírat a vlastně mne utvrdil v tom, co jsem si myslela. Jen jsem nebyla schopna se rozhodnout. Teď vše vidím mnohem jasněji.“ 
David jí poradil, aby se soustředila hlavně na to, co je jí blízké a v čem se může prosadit, než aby plýtvala silami všude možně. „Viděl bych ji ve stylu, jaký má Anastacia nebo Shania Twain. Tam je její síla.“ Na první plody jejich spolupráce se můžeme těšit velmi brzy. Tak uvidíme, kdy Karolínu uvidíme třeba i na Slavících. Spojení skvělého hlasu a hitmakera, to je základ parádního úspěchu.
Foto: Filip Matušinský

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama