reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

MDŽ se blíží: Pošlete ženě kytici, dbejte ale na kvalitu

Bře 7, 2018 | Nejnovější

reklama

Mezinárodní den žen má dlouhou historii. Slaví se od roku 1909 k výročí stávky newyorských švadlen, která proběhla o rok dříve jako jedna z demonstrací za volební právo žen. U nás zástupkyně něžného pohlaví většinou pánové obdarovávají květinou. Je však třeba dávat velký pozor, kde ji pořizujete.

Pro ženu je samozřejmě vždycky krásný pocit, když jí kurýr doručí pugét čerstvých květin. Pokud tedy budete objednávat například klasiku ve formě růží, ale vlastně cokoli jiného, svěřte se do péče odborníkům. Není nic horšího, než když vaše drahá na květiny čeká, ale dorazí jen omluvný mail, že firma nestíhá rozvoz. A to ještě v tom lepším případě. Zkušenost z nedávného Valentýna je pro někoho živá. „Nebudu tu firmu jmenovat, ale byla to hrůza. Přítelkyni květinu vůbec nedoručili, a ještě byli drzí. Že prý prostě nestíhají a nic s tím neudělají, tak ať je necháme být,“ kroutí ještě dnes hlavou pan Radek z městečka poblíž Prahy. I pro něj však máme dobrou zprávu.

Jednou z nejlepších společností, která rozváží květiny, je Florea.cz. Když se mrknete na jejich webovky, můžete si vybrat z řady nejrůznějších variací květin stejně, jako z akčních nabídek. A co je hlavní, doručení je vždy včas a s úsměvem. Zapomeňte na rudé karafiáty, které se hojně rozdávaly za minulého režimu. I když, i ty v nabídce Florea.cz najdete. Mezinárodní den žen je příležitost se zamyslet nad tím, za co všechno je možné ženám poděkovat. I proto už dnes neposílají květiny jen muži, ale i ženy ženám. Ty totiž dobře vědí, jaké kouzlo v sobě skrývá darovaná květina. A pak je vlastně úplně jedno, zda jde o luxusní růži nebo onen rudý karafiát…

Foto: Florea.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama