reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Maxovi s Myslivcovou to klape: Už vedou Kissparádu!

Kvě 26, 2020 | Nejnovější, Zábava

reklama

Pokud někdo pochyboval o spojení těchto dvou, dostává teď jasnou odpověď, jak moc se spletl. Martin Maxa s Dominikou Myslivcovou totiž bodují svým songem Věk jsou jen čísla natolik, že s ním vedou prestižní hitparádu rádia Kiss!

Patnáct písniček, patnáct hitů. To je Kissparáda, která se těší velké popularitě i proto, že můžete vyhrávat skvělé ceny od značky Yenkee. Pod taktovkou moderátorů Veroniky Stýblové a DJ Basslickera ji můžete poslouchat každou středu od 20 do 22 hodin. O pořadí jednotlivých songů rozhodují hlasováním sami posluchači, o to je jakýkoli úspěch zde velmi ceněný. Maxa s Myslivcovou se aktuálně usadili na špici. Až za nimi jsou Ava Max, Lady Gaga a mnoho dalších. „Jsem ráda, že se písnička lidem líbí. Je prostě ze života,“ usmívala se česká Barbie. Věk jsou jen čísla je ústřední melodie z filmu Román pro Pokročilé, který měl sice premiéru už loni v září, teprve před pár dny však vyšlo oficiální DVD (koupit můžete třeba na www.filmarena.czwww.bontonland.cz a další). Do vyhledávače si stačí zadat DVD Román pro pokročilé.

Pokud jste Román pro pokročilé ještě neviděli, musíte to určitě brzy napravit. Vypráví například o tom, jaký je život rozvedených mužů oddělených naštvanou exmanželkou od stolu, lože a účtu nebo o tom, jak zapůsobí rozvod na jejich morálku a sebevědomí. Takže jak říkala Dominika, příběh ze života. V hlavních rolích komedie režisérky a scénáristky Zity Marinovové excelují Marek Vašut, Miroslav Etzler a Jitka Čvančarová.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama