reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Matyáš Vojtek chce svatbu a brášku! Co na to Libuška?

Bře 1, 2016 | Nejnovější

reklama

Tanečnice LIBUŠKA VOJTKOVÁ (35) dorazila na premiéru animované dobrodružné komedie Ledová sezona do Cinema City Flóra se svým „zánovním“ přítelem Zdeňkem a synem Matyášem. Jak prozradila, příběhy s hlavními hrdiny, kterými jsou zvířata mají rádi a hlavně je může potomek.

Když přišla nabídka shlédnout premiéru příběhu o medvědovi, který se vydal do New Yorku nebylo prý co řešit. „Naše soukromá ledová sezona proběhla v pohodě a velice příjemně. Ježíšek se na nás nevykašlal, takže byly dárky, teď se chystáme na hory, takže paráda. Já sice lyžovat nebudu, mám už zřejmě doživotní problémy s ploténkami díky bývalé profesi tanečnice, ale sníh si užiju, pokud bude, a chystám se sáňkovat. Dneska jsme využili nabídky a přišli do kina. Televizi jsme v uplynulých týdnech moc nesledovali tak nám trocha kultury, i když spíše té pohádkové, přijde docela vhod,“ nechala se slyšet Libuška.

Syn Matyáš, kterého má Libuška s rockerem Pepou Vojtkem, se tvářil spokojeně a do kina se viditelně těšil. Jak prozradil, nerad by ovšem zůstal v současném vztahu jedináčkem. „Chtěl bych brášku a pak ještě možná i ségru, ale kamaráda bych uvítal. Ne sice hned, ale až po svatbě,“ prozradil nám Matyáš. A maminka by se nebránila. Ovšem, jak řekla, uvidí se, ale minimálně ještě jednoho potomka by brala. A pak už se trojice odebrala do kina.

Foto: Herminapress

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama