reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Martin Písařík a Igor Brezovar se vydali na cesty posilněni poctivou českou šunkou

Čvn 22, 2018 | Nejnovější

reklama

Moto cestou necestou má jasný směr a cíl. Nová mise vyráží na Blízký východ. Kola dění roztáčí dva velmi zajímaví aktéři – Igor Brezovar, který projel na své motorce celý svět a nadšenec s duší dobrodruha Martin Písařík, který má na svém  kontě jen něco málo okolo 2000 km. 

Ještě než opustili brány hlavního města Prahy, udělali si malou zastávku, při které se stylově posilnili ryze českým produktem, a to Pražskou šunkou. Kdo že si vzpomněl na českou výpravu a dopřál jim pořádnou porci bílkovin? Byla to společnost LE&CO a dokonce jim přidala k bagáži i pár kilo zaručené tradiční speciality. Velmi ochotně se jí ujal Igor Brezovar, který má na motorce velkou plechovou bednu, kvůli které je přezdíván zmrzlinář. Když ji ukládal, tak se rozjařeně vyjádřil: „Tak od teď už mi nebudou říkat zmrzlinář, ale uzenář,“ což srdečně rozesmálo všechny přítomné.

Na první zátah zdolali přes 900 km a vcelku na pohodu dojeli až do Bělehradu. Ve středa 20.6.  dorazili do Istanbulu, hodili se do cestovatelského „gala“ a zavítali na Generální konzulát České republiky, kde je sice přivítali s otevřenou náručí, ale příliš dobré zprávy pro ně neměli. V Turecku se budou konat předčasné parlamentní a prezidentské volby. Celé Turecko je na nohou a cestovatelům bylo doporučeno, aby si raději vybrali hotovost a načerpali nádrže. To nebyla příliš optimistická zpráva a tak budeme cestovatelskou misi sledovat s obrovským napětím a držet palce, aby se vše odvíjelo podle plánu.

Foto: LE&CO

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama