reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pátek 23.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Makarenko a její Miss: Rozhodovat budou soudy

Bře 16, 2018 | Nejnovější

reklama

Válka ředitelek. Tak by se daly nazvat spory mezi Taťánou Makarenko a Evou Čerešňákovou, které budou zřejmě řešit až soudy. Pokud je z toho Makarenko nervózní, v novém music clubu PRAH to na sobě rozhodně nedávala znát.

Má svoji Miss Face, vždycky ale toužila po „velké“ soutěži krásy. Letos se tedy Taťána Makarenko rozhodla pořádat Miss Czech Republic. To se ovšem nelíbí Evě Čerešňáková, která má Českou Miss a tvrdí, že její konkurentka porušuje platné zákony. Právní zástupci obou stran už tedy intenzivně pracují a budou dokazovat, že pravda je na jejich straně. Makarenko se zaklíná tím, že používá označení, která jsou registrovaná jako ochranné známky. Prý používá kombinované označení, které se skládá ze slovního prvku, ale hlavně z obrazového. „Nejsem tak hloupá, abych používala něco, co nesmím,“ kroutí hlavou partnerka hokejisty Zdeňka Bahenského.

Jisté je, že jedna strana nakonec ostrouhá. Těžko předjímat, která to bude. V každém případě smutek i radost budou moci všichni dorazit zapít právě do klubu PRAH. Dojmy budou moci probrat u skvělého jídla či v privátních prostorech, kde nebudou nikým rušeni. Samozřejmostí je profesionální personál, který se postará o všechny jejich potřeby.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama