reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Lenka Vlasáková poprvé jen ve spodním prádle!

Lis 24, 2016 | Nejnovější

reklama

Jak se zbavit nevěsty se v nové české komedii bude ptát Lenka Vlasáková, David Matásek, Andrea Kerestešová nebo Jana Švandová. Hlavní postavou bude moderní dynamická žena v podání Lenky Vlasákové, která bude řešit trable s láskou, životem i jednou nepohodlnou nevěstou.

Romantická komedie Jak se zbavit nevěsty bude mít premiéru „v předvečer“ prvního máje, do kin půjde 28. dubna 2016. Film natočil autor jednoho z nejúspěšnějších českých filmů poslední doby, režisér Hodinového manžela Tomáš Svoboda. Zatímco ve snímku o partě kamarádů bavil diváky z mužského pohledu, v „Nevěstě“ přinese zábavu ze světa žen.

Natáčelo se v létě 2015 v Praze a také na přehradě Orlík, kde se většina herců sešla ke scénám velkého rodinného závodu jachet. V komedii o tom, jak se zbavit nevěsty hrají David Matásek, Lenka Vlasáková, Andrea Kerestešová, Jana Stryková, Jaroslav Plesl, Vladimír Kratina, Jana Švandová, Jana Kolesárová, Josef Polášek a Matěj Ruppert. V jedné z dětských rolí se představí i dcera Veroniky Žilkové a Martina Stropnického Kordula Stropnická.

Vlasáková se ve filmu vůbec poprvé objeví jen ve spodním prádle. Podobné scény předtím dlouho odmítala. Na trailer se můžete podívat ZDE.

Foto: Bontonfilm

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama