reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Léky až domů? Není problém, zkuste to!

Bře 19, 2020 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Česká republika je už z nařízení vlády v nouzovém stavu. Navíc je již několik dní nařízena i celorepubliková karanténa. Vzhledem k pandemii koronaviru je samozřejmě pro spoustu lidí velmi stresující vyjít na ulici, mají právem strach. Ovšem léky potřebují nebo chtějí být zásobeni. Lékárna Těšnov pro ně má skvělé řešení!

Když se v prosinci roku 2019 v čínském Wu-chanu objevil nový typ koronaviru později nazvaný COVID-19, málokdo to u nás řešil. V minulosti už tu něco podobného bylo několikrát. MERS či SARS k nám přeci také nedoputovaly, tak co. Dnes už víme, že kdo si myslel, že se ho to netýká, tak se spletl. Nejdůležitější věcí v boji s jakoukoli nemocí je prevence, správná hygiena a taky umění reagovat na aktuální situaci a snažit se co nejvíce pomáhat. Lékárna Těšnov zareagovala bezesporu skvěle a nabízí možnost dovozu léků, vitamínů, potravinových doplňků a vlastně čehokoli ze své nabídky ke klientovi až domů na území Prahy jen za 100 Kč. 

Jak na to? Je to celkem jednoduché. Stačí naskenovat e-recept od lékaře, vyfotit jej mobilem nebo jednoduše napsat dvanácti znakový kód receptu a pak poslat na mail lekarna@recept.vip nebo ve zprávě SMS na číslo +420 771 115 718. Do mailu napište i své další požadavky. Tím je to vyřešené. Dostanete potvrzení a informaci, v kolik můžete své léky čekat. Jedinou podmínkou je, že musíte být na území Prahy. 

Více informací získáte na www.recept.vip nebo na telefonu lékárny 236 043 134. Dotaz můžete poslat i na email nebo FB. Je fajn, že někteří i v dnešní tolik pohnuté době dokážou myslet na druhé a zajistit pro ně takovouto službu. Navíc všechny vozy lékařsko-lékárenské asistenční služby jsou na elektrický pohon, takže ekologické. 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama