reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Lékárna Těšnov vychází pacientům vstříc: Léky vám dovezou až domů!

Bře 16, 2020 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Česká republika je už z nařízení vlády několik dní v nouzovém stavu. Dříve či později bude navíc nařízena i celorepubliková karanténa. Vzhledem k pandemii koronaviru je samozřejmě pro spoustu lidí velmi stresující vyjít na ulici, mají právem strach. Ovšem léky potřebují nebo chtějí být zásobeni. Lékárna Těšnov pro ně má skvělé řešení!

Když se v prosinci roku 2019 v čínském Wu-chanu objevil nový typ koronaviru později nazvaný COVID-19, málokdo to u nás řešil. V minulosti už tu něco podobného bylo několikrát. MERS či SARS k nám přeci také nedoputovaly, tak co. Dnes už víme, že kdo si myslel, že se ho to netýká, tak se spletl. Nejdůležitější věcí v boji s jakoukoli nemocí je prevence, správná hygiena a taky umění reagovat na aktuální situaci a snažit se co nejvíce pomáhat. Lékárna Těšnov zareagovala bezesporu skvěle a nabízí možnost dovozu léků, vitamínů, potravinových doplňků a vlastně čehokoli ze své nabídky ke klientovi až domů na území Prahy jen za 100 Kč. 

Jak na to? Je to celkem jednoduché. Stačí si nascanovat recept od lékaře nebo vyfotit mobilem a pak poslat na mail lekarna@recept.vip nebo ve zprávě na číslo +420 771 115 718. Tím je to vyřešené. Dostanete potvrzení a informaci, v kolik můžete kurýra čekat. Jedinou podmínkou je, že musíte být v dojezdové vzdálenosti 20 kilometrů. Je fajn, že někteří i v dnešní tolik pohnuté době dokáží myslet na druhé a zajistit pro ně takovouto službu. Navíc všechny kurýrní vozy jsou na elektrický pohon, takže ekologické.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama