reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Křivánková odletěla na Miss Earth. Jak se vám líbí?

Říj 5, 2018 | Nejnovější

reklama

Třetí nejkrásnější Češka letošního roku Tereza Křivánková již dnes odlétá na Filipíny, kde bude bojovat na světové soutěži krásy Miss Earth. V minulosti už Češka soutěž vyhrála. Tereza bude chtít navázat na úspěch své jmenovkyně Terezy Fajksové, která se stala vítězkou v roce 2012.

A připravená je dokonale. Finálové šaty a další tři modely jí navrhla návrhářka Petra Pilařová, o další modely se postaral Salon Delta Most a veze také národní kostým od Ivany Vlachové.

A protože jde o velmi ekologicky orientovanou světovou soutěž, Tereza rozhodně zaujme v nádherných rudých šatech. „S Petrou Pilařovou jsme dlouho řešily, jak by měly šaty vypadat. Jasné bylo, že musí hlavně zářit, což se myslím skvěle povedlo a červená barva mi sedí. Navíc jde o velmi eko model, protože jsou šaty z recyklovatelného materiálu,“ řekla Křivánková.

Sebou veze dva kufry s váhou 40 kilogramů. „Myslím, že jsem připravená. Sebou mám šestery dlouhé večerní šaty a asi patnáctery koktejlky,“ dodala Česká Miss Earth 2018.

Tereza bude sázet na přirozenost. Pyšní se přírodními vnadami číslo 4, nemá jedinou úpravu na svém zevnějšku. „Vím samozřejmě, že na soutěže jezdí holky totálně předělané, ale budu věřit, že přirozená krása zaujme. Sebou vezu maximálně umělé řasy,“ dodala s úsměvem.  O tom, která ze světových krásek se stane novou Miss Earth se rozhodne na Filipínách 3. listopadu. Snad česká krása opět zaboduje!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama