reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krásné sexy gymnastky a navíc dvojčata! To se jen tak nevidí

Říj 9, 2019 | Nejnovější

reklama

Nedají se  přehlédnout. Úsměvem rozzáří celou místnost a díky svým vymakaným sexy postavám nezůstane jedno oko suché. Obě se odmalička věnovaly gymnastickému aerobiku a vyplatilo se to. Zůstala jim nejen vyrýsovaná těla, ale zanechaly za sebou velké úspěchy.

Katka a Verča Hunkovy jsou bývalé reprezentantky v gymnastickém aerobicu. Kateřina byla dokonce i na Mistrovství světa! Veronika ale nezůstala moc pozadu a Česko reprezentovala na Mistrovství Evropy.

Holky jsou nejen výborné sportovkyně, ale i studentky,takže z nich mají asi rodiče radost. Kateřina studuje mediální studia a přátelé ji nazývají „slečna bakalářka“. Veronika studuje práva v Olomouci. Je to vůbec možné? Takto sexy blondýny a ještě chytré?

I když si jsou sestry velmi podobné, každá jde trošku jiným směrem. Katka se chce stát úspěšnou a známou moderátorkou a Veronika právničkou. Holky se ale netají, že by někdy rády moderovaly spolu. „ Byla by to sranda, věřte mi,“ říká Katka. „To tedy ano, umíme si ze sebe udělat srandu a odmalička máme takovou tajnou řeč, které rozumíme jen my,“ dodává Veronika. „Přesně tak! A rády bychom vám ji odtajnily…,“ říká Katka.

Blonďaté dvojčata mají velké plány. Dodělat školu, rozjet kariéru a být úspěšné. Uvidíme, jak se jim to povede. Prosadit se v showbyznysu není lehký úkol a chce to ostré lokty.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama