reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krásné missky a FAST ČR? Podívejte, jak to jde k sobě

Led 30, 2018 | Nejnovější

reklama

Na konci minulého roku proběhl v jihlavském areálu JIPO Car už tradiční veletrh spotřební elektroniky FAST DAY 2017. Jako tradičně se tam sjela řada odborníků, ale samozřejmě i nadšených minulých, současných i budoucích zákazníků. A kde to žije, tam nemohou chybět ani krásky z České Miss.

Jedna z největších společností u nás, FAST ČR, tentokrát naplnila produkty halu o bezmála 6 000 metrech čtverečních. Prezentovány nebyly jen vlastní značky společnosti FAST, ale i ty, kde firma funguje jako exluzivní dovozce. A že jich opravdu není málo! FAST ČR je také hrdým partnerem České Miss, takže je jasné, že nějkrásnější dívky republiky dorazily i na Vysočinu. A nutno říct, že byly okrasou celého veletrhu. Návštěvníci se jejich krásou mohli kochat konkrétně u stánku Babyliss , kde jim odbornice udělala účesy a řekla jim, jaké produkty by jim vyhovovaly. Vzhledm k tom, že firma je exluzivním dovozcem této značky, tak byl k viděni celý sortiment. A stálo to za to!

Modelky přijaly rady s povděkem. „Člověk by nikdy neměl odmítat něco nového. Tím spíš, když vám to říkají profesionálové,“ usmívala se Česká Miss 2017 Michaela Habáňová. Ona i první vicemiss Iva Uchytilová a druhá vicemiss Tereza Vlčková se shodly, že Babyliss je značkou, která rozhodně nesmí chybět v jejich domácí vybavě. „Výrobky od nich mám prostě ráda. Jsou spolehlivé, což je pro mě nejdůležitější. Vím, že i když budu na druhém konci světa, nenechají mě ve štychu,“ má jasno Tereza Vlčková.

 

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama