reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 15.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krásná Ukrajinka z Prahy: Já a Angelina Jolie? Neblázněte

Čvc 27, 2018 | Nejnovější

reklama

O Češkách se říká, že jsou nejkrásnější na světě. No, možná. Pravdou však je, že sem tam nějakou kočku tak trochu „adoptujeme“, a to se pak vyhrávají nejrůznější ankety krásy! Oleksandru Mykoliuk jsme si „vypůjčili“ z Ukrajiny. 

Když se na ni podíváte, při troše fantazie vidíte Angelinu Jolie v dobách její největší slávy. „Tak to jsme mě dostali. Nemyslím si, že bych tak vypadala, Angelina je krásná žena,“ říká skromně rodačka z ukrajinského Doněcku, která už však tři roky žije v Praze. My si však stojíme za svým! Mrkněte se schválně do fotogalerie a napište nám, co si o tom myslíte. V každém případě, Oleksandru opravdu můžete potkat v české metropoli. Studuje zde mezinárodní vztahy a naše hlavní město si nemůže vynachválit. „Mám to tu opravdu ráda. Samozřejmě, když si vzpomenu na domov, je mi smutno,“ poukazuje na kdysi hrdý Doněck, který je dnes z velké části zničen válečným konfliktem.

Sexy kráska se už šestnáct let věnuje rytmické gymnastice, což vysvětluje její perfektní tělo. A pánové, jestli jste teď pomysleli na pružnost, nejste daleko od pravdy. „Celý můj život je spojen se sportem a také módním průmyslem. V Praze teď také pracuji jako manažerka módního fotografa a jako modelka,“ vysvětluje Oleksandra. Je velmi pravděpodobné, že o ní ještě uslyšíme.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama