reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krásná modelka se dá na dráhu zpěvačky? Gášpárová už trénuje s Lindou Finkovou

Říj 24, 2020 | Celebrity, Nejnovější

reklama

Dívka roku 2016 Gabriela Gášpárová do Prahy rozhodně nepřijela na Václavák na babetě. Téhle kočce totiž už leží metropole u nohou. V hlavním městě nešlo o žádné pomalé vyloďování, Gabriela vzala Prahu frontálním útokem. Nebála se riskovat a vyplatilo se. 

Spousta dívek na jejím místě by váhala, přemýšlela, zda se raději nedržet při zemi a dělat malé, postupné krůčky. To ale není nic pro Gášpárovou. Ta dobře ví, co chce a jde si tvrdě za tím. V Praze studuje vysokou školu, k tomu si ještě přidala kurzy herectví a už má role ve filmech (například ve snímku Ubal a zmiz, který bude mít premiéru příští rok). Jde od zakázky k zakázce, známé firmy se o ni doslova přetahují. „Člověk musí jít štěstí naproti. Proč sedět někde v koutě, když je před námi celý svět,“ usmívá se sympatická brunetka, která bere úspěchy i neúspěchy jako skvělou zkušenost. Těžko ji uvidíte, že by se hroutila. I když se něco nepovede, prostě to hodí za hlavu a zkusí zase něco jiného.

Teď se dokonce rozhodla, že se pustí do zpívání. Ne v koupelně ani pro kamarády, bere to znovu naplno. Spojila se s jednou z největších odbornic na zpěv u nás, Lindou Finkovou, kterou můžete znát třeba ze soutěže Tvoje tvář má známý hlas. „Říkali, že je nejlepší. Takže jsem ji zkusila oslovit a vyšlo to,“ pochvaluje si Gášpárová. A nutno říct, že Finková naopak chválí zpívající modelku. Prý jí to jde a když se tomu bude věnovat na sto procent, což pro Gabrielu rozhodně není problém, ještě o ní hodně uslyšíme. Tak uvidíme, kam až to tahle mladá slečna dotáhne. Cílevědomá rozhodně je.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama