reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 18.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krásná modelka Pikolová se svěřila do péče profesionálů: Odteď už jen dokonalé vlasy!

Led 4, 2021 | Lifestyle, Nejnovější

reklama

Co vás na člověku zaujme jako první? Boty, oblečení, úsměv? Možná, ale rozhodně také vlasy. Když nejsou upravené, znamená to body dolů. Tím spíš, když jste modelka. Třetí vicemiss soutěže Miss Czech Republic Miroslava Pikolová moc dobře ví, že právě vlasy jsou jednou z jejích nejdůležitějších vizitek a potřebuje je mít dokonalé.

Právě proto se Mirka svěřila do péče Shiny Hair Studia Anety Dvořákové. „Jsem šťastná, že mi dělají vlasy právě v tomto salonu a mohla jsem se stát jejich tváří. Služby jsou tu na velmi vysoké úrovni, všichni jsou tu profesionálové. Nemohu si přát více,“ usmívá se sympatická mladá žena, jejíž velkou vášní je tanec. Tancuje už odmalička, absolvovala Mezinárodní taneční konzervatoř a objevila se například i v populární show Tvoje tvář má známý hlas. V roce 2005 byla dokonce první na mistrovství světa v hiphopu. 

A pokud je vám její tvář povědomá, nepletete se. Mirka je totiž bývalá Miss Roma, objevila se třeba v muzikálu Filipa Renče Mata Hari. Úspěchy samozřejmě sklízí i jako modelka. Za zmínku stojí určitě třeba natáčení reklamy s modelkou z Victoria’s Secret, na focení si ji vybral i Jan Saudek. Spojení Pikolové se Shiny Hair Studiem tak stoprocentně dává smysl. „Je skvělé, že právě Mirka se stala naší tváří. Těšíme se na spolupráci,“ řekla Aneta Dvořáková. 

Odkaz na stránky salonu najdete zde:
https://www.shinystudio.cz/

Odkaz na Instagram salonu najdete zde:
https://www.instagram.com/shinyhairstudio/

Odkaz na Instagram M. Pikolové najdete zde:
https://www.instagram.com/mirka.pikolova/

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama