reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krásná auta, alkohol a sexy kočky! Celebrity se dobře bavily!

Lis 23, 2016 | Nejnovější

reklama

Spojení dobrých skutků, sportu a zábavy si přišel krom tenisových hvězd a celebrit užít i náš exprezident Václav Klaus. Garden party organizovaná v rámci štvanického tenisového turnaje Advantage Cars Prague Open 2016, která měla původně končit před půlnocí, se protáhla až do druhé hodiny ranní, moderátor a Dj v jedné osobě – Leoš Mareš nelenil a na přítomné hosty vytáhl těžký kalibr v podobě provařených retro songů i vlastního repertoáru. To se pak zvedali ze židlí i netanečníci a náležitě to na parketu rozjeli.

Exkluzivní akci odstartovaly děti z projektu Yvetty Blanarovičové La Sophia, které se představily každý s jedním singlem a během pár minut si dokázaly získat srdce všech hostů. „Vždy si vážím pozvání na akci, kde můžou děti z projektu La Sophia předvést, co umí. Přijetí a reakce pozvaných hostů Advantage Cars byla excelentní. Věřím, že takových momentů budou děti zažívat víc a víc a děkuji za ně, “ usmívá se Yvetta Blanarovičová, která děti z La Sophia na akci doprovodila, vypadala opět neuvěřitelně. „Nás těší, že party nebyla jen o zábavě, ale mohli jsme zároveň i pomoci dobré věci, to vždy dává větší smysl,“ říká spokojeně Lukáš Fraňek z Advantage Cars.

Party si nenechal ujít ani Milan Peroutka, který dorazil na akci v doprovodu zpěvačky Elis, Gábina Partyšová s manželem Danielem Farbauerem nebo stále sexy Jana Štěfánková. Ze tenisových hvězd nechyběla Lucie Hradecká a slovenská tenisová jednička Martin Kližan.

Foto: Advantage Cars

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama