Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Krásky se předvedly v plavkách. Toto jsou finalistky MISS CZECH REPUBLIC 2020

Úno 11, 2020 | Nejnovější

Finále prestižní soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC už se blíží. Zbývá posledních pár měsíců, a tak se finalistky nejen pečlivě připravují, ale samozřejmě také soutěží v doprovodných disciplínách. Tentokrát se předvedly v plavkách a byl to moc pěkný pohled.

Soutěž v plavkách se uskutečnila v rakouském wellness Silent Spa v hotelu therme Laa, kde proběhlo poslední soustředění MISS CZECH REPUBLIC. Podle jejího výsledku se už možná dát malinko vyčíst, jak dopadne samotné finále. Anebo bude všechno úplně jinak? V každém případě soutěž v plavkách vyhrála číslo 6 Barbora Aglerová. Barboře je 21 let a vyrostla do výšky 179 centimetrů.

Není to pouze o kráse
Na druhém místě skončila finalistka číslo 4 Karolína Kopíncová, které je 21 let a měří 183 centimetrů. A pomyslný bronz si z Rakouska odvezla dívka číslo 1 Angelika Kostyshynová, která má 23 let a měří 174 centimetrů. Tato challenge byla již druhá v pořadí za sportovní. Dívky ještě čeká soutěž v Talentu, Top Model, Charitativní soutěž a soutěž o nejlepší řečnici před obecenstvem. Je tedy zřejmé, že MISS CZECH REPUBLIC není jen o fyzické kráse, ale dívky musí splňovat mnohem vyšší nároky. A to je určitě jedině dobře.

Každopádně, když se podíváte do fotogalerie, tak zjistíte, že bez krásy by to nešlo. Zejména pánové si určitě přijdou na své. Jedna z těchto finalistek si nakonec nasadí na hlavu korunku pro královnu krásy. Máte tip, která by to mohla být? Jisté je dnes jedno: Finále soutěže MISS CZECH REUBLIC 2020 se uskuteční 3.5. v pražském Forum Karlín a my vás už brzy budeme informovat o detailech.