reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Krása, kam se podíváte: České Miss mezi rychlými stroji

Zář 10, 2018 | Nejnovější

reklama

Když se jedete podívat na nějaké automobilové závody, tak nějak očekáváte, že se kolem nich budou motat pěkné holky. Poté, co byly zrušeny tzv. grid girls, většinou se musíte hodně snažit, abyste na nějakou kost narazili. Ovšem v Monze to bylo jinak. České Miss  legendární okruh doslova rozzářily.

Nové vedení České Miss to zřejmě myslí vážně s tím, když tvrdí, že chtějí soutěži vrátit zašlou slávu. Bude to sice těžké, protože po „vládě” Evy Čerešňákové a Martina Ditmara byla Česká Miss spíš k smíchu, než aby na ni bylo pohlíženo s respektem. Postupnými kroky se to však určitě dá napravit. Prvním z nich bezesporu je dát vítězkám to, s čím do soutěže šly. Tedy možnost získat zajímavé kontakty, lukrativní práci a dostat je na různé zajímavé akce, aby měly velkou prezentaci. Tak třeba jako poslat dívky do Monzy na závody Formule 1 a Formule 2 soukromým letadlem. V Itálii byly velmi příjemným zpestřením a několik závodníků na nich mohlo oči nechat.

Když máte štěstí a dostanete se do zákulisí velkých závodů, většina jezdců se s vámi vyfotí. Jsou to profíci, udělají fotky, pozdraví a zase si jdou po svém. S českými kráskami po boku však rozdávali piloti v Monze úsměvy na všechny strany. Evidentně se jim pozornost sexy kočiček líbila. Škoda, že vedení Formule 1 zrušila tzv. grid girls před startem (dívky s deštníky u závodníků). Podle funkcionářů nebylo takovéto vystavování pro ženy důstojné. V Monze je nahradily malé děti v oblečení Formule 1.

No, ale  v zákulisí v Monze a na gridu Formule 2 to rozhodně nevypadalo na to, že by dívky nějak trpěly, když stály vedle sportovců. Kdo ví, třeba se zase hezké slečny na grid vrátí a snad to budou právě missky z Česka. Fandíme novému vedení České Miss, aby tato akce nebyla poslední. „Moc se nám tam líbilo. Děkujeme České Miss a také týmu Formule 2 Charouz Racing System, že nám něco takového umožnili. Je to zážitek na celý život. Na taková místa se opravdu jen tak někdo nedostane,“ shrnula za všechny krásky Česká Miss Earth 2018 Tereza Křivánková.

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama