reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 24.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Královny krásy strávily týden v Chorvatsku na jachtě

Čvn 27, 2016 | TOP

reklama

Vítězky dvanáctého ročníku soutěže Česká Miss prožily týden plný zábavy i dobrodružství na palubě jachty. Spolu s celým týmem soutěže prozkoumávaly krásy chorvatské panenské přírody – opuštěné pláže a zátoky, ale i krásná města a národní parky. Vysportovaná těla vítězek v plavkách byla nekonečnou inspirací ke vzniku nejrůznějších snímků. Prostě dokonalý zážitek na začátku letní sezóny.

Česká Miss 2016 Andrea Bezděková, Česká Miss World 2016 Natálie Kotková a Česká Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková získaly jako jednu z cen týdenní pobyt na jachtě v Chorvatsku. Všechni se nalodily na tři různé jachty, přiťukly si skleničkou Bohemia Sekt na šťastnou cestu a vypluly na moře.

První zastávkou byl přístav Skradin, kde se vítězky setkaly s ředitelem turistického centra. Během slavnostní večeře si vychutnaly místní rybí speciality. Druhý den ráno dívky vyrazily na prohlídku přírodního klenotu – národního parku Krka proslulého svými dech beroucími vodopády a jezery s průzračně čistou vodou. Fotograf David Váňa neváhal a ve svých fotografiích zvěčnil krásně opálená těla vítězek v plavkách s dokonalým pozadím vodopádů.

Dokonce ani tady na jachtě se dívky nevyhnuly práci – během celého týdne pomáhaly kapitánovi, učily se základům plachtění i vázání uzlů. Zkušená flotila soutěže Česká Miss tak mohla směle zamířit i mezi 140 ostrovů rozesetých na 300 kilometrech čtverečních. Na ostrově Ravni Žakan vítězky zdolaly horu, odkud si užily skutečně nepopsatelný pohled na Kornatské ostrovy. Ty jsou považovány za jeden z divů Chorvatska a nemají na pobřeží Jaderského moře obdoby. Dívky navštívily také ostrov Mana s filmovou „pirátskou” pevností a zakotvily na bójce v Dugi otok, což v překladu znamená Dlouhý ostrov. Uprostřed tohoto ostrova se ukrývá unikátní slané jezero, které obsahuje soli a minerály působící blahodárně na pleť a údajně i duševní zdraví.

Kvůli rozbouřenému moři musela posádka vyčkat až do páteční rána, kdy se počasí uklidnilo. Náladu to ovšem nepokazilo! Dívky se kochaly přírodou, spatřily mnoho delfínů a užívaly si sluníčka. Andrea Bezděková si navíc s sebou vzala několik knížek, aby si mohla užít klidný relax. Po prvních nesnázích, kdy na hranicích nemohla najít pas, si ho opravdu zasloužila. V pátek ráno se pak dívky vydaly na bezpečnou zpáteční cestu do přístavu Sukošan, navštívily město Zadar a poté odcestovaly domů do České republiky.

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama