reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Konečně role na tělo: Myslivcová radí Polívkové, jak zvětšit prsa

Dub 22, 2018 | Nejnovější

reklama

Dobrý herec se pozná podle toho, že ať mu scénář „nařídí“ cokoli, on si s tím poradí. Takových rolí je v hereckém životě drtivá většina. Občas se ale stane, že se ve své postavě prostě najde. Něco takového se stalo Dominice Myslivcové v novém snímku Dvě nevěsty a jedna svatba. A mohou za to její luxusní prsa.

Žádné plastiky ani jakékoli jiné úpravy. Česká Barbie se může chlubit přírodním poprsím, které jí závidí kdejaká žena. „Když se rozdávalo, sudičky mi nadělily,“ směje se Myslivcová. Samozřejmě dobře ví, o čem mluví. Její dekolt by se dal přirovnat ke zbrani hromadného ničení. Možná tedy dobře, že se Dominika narodila v Česku. Kdyby ji měl k dispozici severokorejský diktátor Kim Čong-un, kdo ví, čeho bychom se od něj dočkali. I když, možná právě vůbec ničeho, blondýna by ho zabavila na čtyřiadvacet hodin denně. Buď, scénáristé filmu Dvě nevěsty a jedna svatba dobře věděli, pro koho píšou roli „poradkyně přes prsa“.

Myslivcová si totiž zahraje celebritu, která přišla dát do televize rozhovor ohledně produktu na zpevnění ňader. „Je fakt, že tady jsem ani nemusela moc hrát. Za prvé NadraIN Forte je fakt dobrý produkt, což můžete vidět i na mě. A za druhé prsa jsou pro mě dobré téma, na to bych mohla psát klidně slohovku,“ nechala se slyšet Dominika. Určitě se najde hodně posměváčků, kteří si teď myslí cosi o ne příliš inteligentní barbíně. Možná to tak je. Na druhou stranu ta holka jde v poslední době z role do role. A o tom to je…

Foto: Dvě nevěsty a jedna svatba

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama