reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Koncerty Bonnie Tyler se blíží. V Česku se tentokrát hodlá zdržet!

Led 11, 2020 | Nejnovější

reklama

Ročně absolvuje stovky koncertů a mnohdy si ani nepamatuje v jakém městě zrovna je. Do Prahy se ale Bonnie Tyler vyloženě těší. Ačkoliv v naší metropoli vystoupila již několikrát, nikdy neměla čas si jo pořádně prohlédnout. Její čeští fanoušci by ale tentokrát měli být na pozoru. S Tyler se totiž budou moct potkat v ulicích Prahy! 

Již na necelé tři měsíce se fanoušci velšské zpěvačky Bonnie Tyler dočkají. Tu totiž 28. března čeká koncert ve Sportovní hale v Příbrami a o den později vystoupí ve velkém sále pražské Lucerny. Jelikož v Česku bude několik dni v kuse, hodlá vyjít i do ulic. 

“Když mám koncert, nic skoro nestihnu. Je vždy málo času. Jsem převážně na hotelu, zvukové zkoušce a večer je koncert. Není čas pro nic jiného. Jednou, ale když jsme nehrávali s orchestrem v Praze, šla jsem přes Karlův most na pražský hrad. Karlův most byl nádherný. Zkusím tento rok něco stihnout a Prahu trochu poznat,” přiznává odvrácenou stranu svého zaměstnání zpěvačka, která sice díky zpěvu navštívila tisíce měst, mnohé z nich si ani nepamatuje. 

“Navštívila jsem hodně měst za svůj život. Je jich opravdu strašně mnoho. Tisíce. Jen minulý rok, když jsem vydala nový album, jich bylo několik desítek,” vysvětlila Tyler, která se těší nejen na své pražské fanoušky, ale i na ty v Příbrami. 

“To město vůbec neznám a proto mě zajímá. Bude to pro mě premiéra. Doufám, že se všichni těší na mou show, tak jak se těším já. Bude to skvělé,” uzavřela Bonnie Tyler vystoupí 28. března ve Sportovní hale v Příbrami a o den později ve velkém sále pražské Lucerny! Ceny vstupenek se pohybují od 690 do 1990 Kč. https://www.ticketstream.cz/vstupenky/bonnie-tyler

Foto: Archiv Bonnie Tyler

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama