reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Koncert Michala Davida se blíží! Budete u toho?

Říj 16, 2017 | Nejnovější

reklama

Jeden z nejpopulárnějších českých zpěváků Michal David, skladatel slavnách hitů a hudebník, který za svou kariéru prodal přes 3,5 milonů hudebních nosičů, míři spolu se svými hosty do Prahy. Ve čtvrtek 23. listopadu, se v ve Forum Karlín odehraje koncert plný světoznámých hostů.

Bude to velkolepá show, na kterou nikdo jen tak nezapomene. Během večera vystoupí světové hvězdy, jako je Gazebo, který zazpívá jeho největší hit z roku 1983 – „I Like Chopin“ (v této skladbě zaznívá skutečná hudba Fryderyka Chopina spojená s moderním svižným zvukem). Dále vystoupí elektronické hudební duo Snap, které nám připomene skladby jako je „The Power“, „Rhytm Is A Dancer“ a další. Zpěvák Den Harrow se svou nejznámější písní „Don’t Break My Heart“. A jako poslední host vystoupí kapela Opus, kterou všichni známe díky skladbě „Live Is Life“.

„Vstupenky na koncert začínají opravdu mizet a zdá se, že koncert bude brzy vyprodaný,“ vzkazuje všem Michal David a dodává, že s pořadatelem chystají ještě jedno překvapení v podobě dalšího hosta. „Je to dcera velmi známého italského skladatele a rockera. No, přijdťe a uvidíte sami.“

Sám Michal David zahraje jeho nejznámější hity a dokonce se postará i o moderování celého koncertu. V plánu je také duet, který si Michal zazpívá s Gazebem. „Na duet s Gazebem se nesmírně těším, jelikož když jsme byli u mě, tak jsme stihli jen ochutnávku koňaků. Ale už tehdy jsme plánovali, že bysme si mohli spolu něco zkusit zazpívat. Myslím si, že se fanoušci mají na co těšit,“ usmívá se hitmaker. Koncert se uskuteční ve čtvrtek 23. listopadu od 20. hodin ve Forum Karlín. Vstupenky najdete v síti Ticketportal.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama