reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 28.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Komedie Po čem muži touží: Pohled do zákulisí!

Zář 30, 2018 | Nejnovější

reklama

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, která vstoupila do kin, se stala nejúspěšnějším českým filmem letošního roku v návštěvnosti prvního víkendu. Film v kinech doposud vidělo 142 220 tisíc diváků v ČR a 29 787 tisíc diváků na Slovensku.

Při každém natáčení se některé scény nepovedou hned na poprvé. Přeřeky, spadlé rekvizity, nečekaný smích… To všechno k natáčení tak trochu patří. Režisér filmu Rudolf Havlík vybral situace, v nichž štáb právě tohle potkalo. Podívejte se na zkažené scény, které ve filmu Po čem muži touží určitě neuvidíte.

Komedie Po čem muži touží vznikla podle scénáře Rudolfa Havlíka a úspěšné spisovatelky Radky Třeštíkové a s humorem a nadhledem pohlíží na věčné soupeření ženského a mužského světa. Karel Král je prototypem muže, který ženy vnímá trochu jako spotřební zboží. Když se ale jednoho dne probudí v ženském těle, začne poznávat svět z druhé stránky.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská, Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou, Martina Stránského a další.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama