reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Komedie Po čem muži touží má půl milionu diváků!

Lis 17, 2018 | Nejnovější

reklama

Filmová komedie Po čem muži touží režiséra Rudolfa Havlíka, překonala půl milionu diváků v českých kinech a v současné chvíli je nejúspěšnější domácím snímkem letošního roku.

Podle údajů distributora, společnosti Cinemart  film vidělo již více než 500 684 návštěvníků českých kin. Komedie Po čem muži touží si úspěšně vede rovněž na Slovensku, kde si připsala na konto 83 381 diváků a stala se tak historicky pátým nejúspěšnějším českým filmem ve slovenské distribuci od vzniku SR.

Komedie  Po čem muži touží vznikla díky spolupráci Rudolfa Havlíka a úspěšné spisovatelky Rady Třeštíkové, kteří se podíleli na scénáři.

„Jsme rády, že se komedii Po čem muži touží podařilo u diváků bodovat. Scénáři jsme od počátku věřily a těší nás, že  diváci naše nadšení už řadu týdnů sdílejí v kinech. Uspět s českým filmem je těžké a u komedie to platí dvojnásob. V průběhu podzimu vstoupila do kin řada nových českých filmů a nás těší, že film Po čem muži touží v této konkurenci u diváků obstál,“říkají producentky Dana Voláková a Michaela Flenerová ze společnosti Fénix film.

Hrdina příběhu Karel Král je prototypem muže, který ženy vnímá trochu jako spotřební zboží. Když se ale jednoho dne probudí v ženském těle, začne poznávat svět z druhé stránky.

Vedle Jiřího Langmajera a Anny Polívkové v hlavních rolích Karla a Karly se v komedii Po čem muži touží objeví celá řada známých herců a hereček – Táňa Pauhofová, jako ambiciózní šéfredaktorka Playboye Leona, Matěj Hádek jako Karlův kamarád Čestmír, Jiří Havelka v roli spisovatele Roberta, který je přesvědčen, že zná ženský svět mnohem lépe než Karel, Andrea Hoffmannová a Sara Sandeva, jako Karlova bývalá manželka a dcera, k níž Karel složitě hledá cestu. Filmovou redakci Playboye tvoří Oldřich Navrátil, Lucie Polišenská,  Lucie Šteflová, Naďa Konvalinková, Jana Synková, Jakub Volák, Dominika Myslivcová, Richard J. Müller a Jiří Maryško, v dalších rolích uvidíme Lenku Vlasákovou, Pavlu Tomicovou, Ester Kočičkovou,  Martina Stránského a další.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama