reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 23.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Kokešová bojuje na Miss Global: Podpořte ji svým hlasem, zatím vede!

Led 15, 2020 | Nejnovější

reklama

II. Česká vicemiss Karolína Kokešová se již tuto sobotu 18. 1. 2020 utká s kráskami z celého světa o titul Miss Global. Karolína odletěla do Mexika reprezentovat Českou republiku již na začátku ledna a od té doby se poctivě připravuje na finálový galavečer. Už nyní patří mezi horké favoritky. V hlasování fanoušků totiž zatím jasně vede. 

V záplavě konkurentek se Kokešová rozhodně neztrácí, ba právě naopak. I když hned po příletu se musela poprat se zákeřnou nemocí. Bojovat s horečkami a bolestí v krku není příjemné pro nikoho ani v pohodlí domova, natož pak tisíce kilometrů daleko, bez podpory blízkých. Karolína se k tomu ovšem postavila více než statečně, vypadá nádherně jako vždy a naši zemi reprezentuje se ctí. Nyní už je zdravá a na sobotním finálovém galavečeru zazáří třetí nejkrásnější dívka Česka v éterickém národním kostýmu od Davida Hanykýře a v elegantních šatech z dílny sourozenců Ponerových. 

Podpořit Karolínu a pomoci jí dostat se do TOP 11 můžete právě teď i vy. Hlasování probíhá pomocí „liku“ či komentáře pod její fotografií na oficiálním instagramovém profilu Miss Global (najdete zde). „Je to tu velmi náročné, spíme pár hodin denně, ale moc si to užívám. Snažím se být každý den stoprocentně připravená, abych dobře reprezentovala naši zemi. Snad se mi to daří. Držte mi palce na finále,“ vzkazuje domů Karolína, která si zatím vede skvěle a v hlasování je z šedesáti dívek z celého světa zatím první. Ovšem zbývají ještě dva dny. Tak pojďme pomoci krásné Kokešové, aby vedení udržela. „Moc děkuju za všechny hlasy v hlasování na instagramu Miss Global. Cítím obrovskou podporu, moc si toho vážím.“

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama