reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Kdo bude tentokrát hvězdou na Yangames Fight Night? Přijďte už tento čtvrtek!

Čvc 22, 2016 | Nejnovější

reklama

Ve čtvrtek 28. 7. se bude konat další pokračování open air události s názvem Yangames Fight Night, které protne letní prázdniny skromné na pořádání galavečerů s jakoukoliv bojovou tématikou. Turnaj se vyznačuje tradičně skvělou startovkou v příjemném prostředí Žlutých lázní.

Tentokrát se bude jednat o třetí venkovní show a věříme, že organizátorům bude jako v minulých letech přát počasí a opět se tak bude jednat o nezapomenutelný zážitek. Turnaj této organizace je atraktivní svou osmičlennou pyramidou té nejzajímavější tedy těžké váhy a je vždy vhodně doplněn superfighty a vyvrcholení bývá titulový souboj prestižní organizace WAKO.

Při úvodním galavečeru se českému publiku představil Jan Soukup, který do té doby větší část kariéry strávil v zahraničí.  Osmičlennou pyramidou prošel suveréně až k vítězství a to stylem, který doslova zvedal diváky ze židlí a ten večer jeho hvězda vylétla až do oblak. Další hvězdou této noci byl Petr Vondráček, který vybojoval pás mistra světa organizace WAKO v K1 a nenechal nikoho na pochybách, že je zpět v plné parádě.

Loňský rok ve Žlutých lázní ovládl těžkou pyramidu Bělorus Piotr Ramankevich, což pro české fanoušky nebyla nejlepší zpráva. Pravda ale je, že svým výkonem si zasloužil absolutorium. Vítěznou podívanou však předvedl Tomáš Hron a i když místo Romana Kryklii potkal v ringu Igora Bugaenka, tak ho to nijak nerozhodilo a vyhrál jednoznačně na body, čímž potvrdil svoji světovou extratřídu.

Vyvrcholením byl tentokrát souboj domácích borců a to Matouše Kohouta a Tolji Hunanyana o pás českého mistra WAKO v K1. Jeden zápas již měli za sebou a to podle pravidel muaythai, z kterého vyšel vítězně Matouš a hodně se očekávalo, jestli své vítězství potvrdí či nikoliv. Ve skvělém zápase ho pro sebe urval Tolja  a spolu s Tomášem byl hvězdou večera ověnčenou navíc prestižním titulem.

Třetí open air turnaj, který organizátoři nachystali na čtvrtek 28. 7. bude opět podle úspěšného scénáře a tak se můžeme všichni těšit na pyramidu, která kromě čtyř českých borců bude doplněna o bojovníky ze zahraničí. Za její kvalitu ručí jména jako Michal Reissinger, Jiří Stariat, Michal Janáček a František Kohout. Do prvních zápasů si čeští borci nalosují ze zahraničních soupeřů, kterými jsou: Donegi Abena, Michal Blawziewicz, Gordon Haupt a Alessandro Lamonica.

Foto: czechfighters.cz

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama