reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 20.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Kateřina Brožová a Hynek Tomm na jednom pódiu

Kvě 11, 2018 | Nejnovější

reklama

Když se na koncertě na podporu léčby rakoviny dětí objevili Kateřina Brožová s Hynkem Tommem, nikoho to nepřekvapilo. Zaprvé spolu nazpívali duet a zadruhé, což je už bohužel smutnější, oba nádorové onemocnění připravilo o jednoho z rodičů.

„Ano, bohužel zkušenost s rakovinou mám. Můj tatínek měl rakovinu prostaty. Dvacet let s touto nemocí bojoval. Odešel před rokem, po druhé recidivě v kombinaci s Alzheimerovou chorobou. Bylo to velmi těžké. Pro mě osobně je naprosto samozřejmé pomáhat druhým, těm, co to potřebují. S neziskovou organizací „Srdce pomáhá“ spolupracuji již několik let a jsem ráda, že mohu podpořit organizaci, která pomáhá vážně nemocným dětem,“ svěřila se oblíbená herečka a zpěvačka. Zpěvák Hynek Tomm zase na konci minulého roku přišel v důsledku zákeřné choroby o maminku.

„To byl hlavní důvod, proč jsem se rozhodl uspořádat koncert na pomoc nemocným rakovinou,“ prozradil sympatický zpěvák. „Oslovil jsem organizátora Jardu Pilnaje a Marii Křepelkovou, s nimiž jsme dali dohromady program Galakoncertu, ve kterém vystoupila celá řada prima lidí jako například: Milan Peroutka, Bohuš Matuš, Magda Malá, Anička Slováčková a samozřejmě Kateřina Brožová. Nyní už se připravuji na svůj koncert na letní scéně pro Festival k 15 letému výročí na Vyšehradě. Moderovat bude moje letitá kamarádka Uršula Kluková. Kromě běžných vystoupení chystám v říjnu velké překvapení pro fanoušky. A pak už se budu těšit na svůj Vánoční koncert 26.12 2018 v mém rodném Chebu. Ten bude, podobně jako Galakoncert v Hybernii, velkou srdeční záležitostí. Věnuji ho totiž vzpomínce na mojí maminku,“ uzavřel Hynek Tomm.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama