reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Kadeřník celebrit Arsov si našel novou tvář: Co na Gábinu říkáte?

Zář 17, 2020 | Nejnovější

reklama

Patří mezi nejlepší kadeřníky v České republice. Kdokoli někdy navštívil jeho salon, odcházel vždy naprosto spokojený. Není se tedy čemu divit, že ho vyhledávají také známé tváře a je žádaný například před důležitým večírkem nebo třeba natáčením a focením. Jako svoji tvář si teď vybral krásnou Gabrielu Gášpárovou. 

Kdyby se dával Oscar za kadeřnické služby, Tomáš Arsov by byl horkým adeptem. Stoprocentně pro něj planí rčení „máš zlaté ruce“. Jeho luxusní salón v centru Prahy má logicky stále plno. Přesto si najde čas a rád připravuje dívky a ženy na jejich velký den. Gabriela Gášpárová, která v Praze studuje vysokou školu a jako modelka už si udělala celkem slušné jméno, si tak velmi pochvalovala, že si ji právě tento profesionál vybral jako svoji tvář a osobně ji připravil na natáčení a focení. „Tomáš je úžasný. I jeho tým odvádí skvělou práci pod jeho vedením. Přitom mu práce jde velmi rychle od ruky. Zažila už jsem hodně kadeřníků, ale on je prostě dokonalý,“ usmívala se sympatická brunetka.

V čem je Arsovovo kouzlo? V talentu, obrovské vůli a píli se vypracovat až na špičku. A samozřejmě také ve přípravcích a výrobcích, které používá. Už nějaký ten pátek jsou jeho odbornými dodavateli společnosti Sencor (www.sencor.cz) a Babyliss (www.babyliss.cz). Pokud si ale myslíte, že jde o něco, co si obyčejný smrtelník nemůže dovolit, jste na omylu. Pravda, asi nebudete stříhat jako Tomáš Arsov, ale věci jako on klidně používat můžete. Nejsou drahé a jak je vidět, jsou velmi kvalitní. Jinak by je samozřejmě hvězdný kadeřník nevyužíval…

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama