reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jezdci F1 a pitný režim? „Absolutní základ,” vědí už i vítězky České Miss

Zář 15, 2018 | Nejnovější

reklama

Maximálně týden, spíše ale tři dny. Takovou dobu vydrží člověk bez vody, než mu zkolabují játra a přijde konec. V případě nepříznivých podmínek se to může v rámci hodin ještě snižovat. Jezdci Formule 1 za závod vypotí 5 až 7 kilogramů, přísun vody je tak doslova životně důležitý. Vědí to už i vítězky České Miss.

Říká se „bez peněz do hospody nelez.”Na závodníky by se klidně dalo volat „bez vody do kokpitu nelez,”protože pokud by pravidelně nedoplňovali tekutiny, jejich tělo by náročné závody jen těžko vydrželo. Když se díky novým majitelům České Miss dostaly poslední vítězky této soutěže do italské Monzy na slavný okruh, aby se podívaly na jednu ze zastávek seriálu F1 a F2, nestačily se divit, co všechno se v zákulisí týmů děje. „Jedna velká paráda,”smála se Miss Supranational 2018 Jana Šišková v depu české stáje Charouz Racing System. Ještě aby ne! Platy jezdců Formule 1 jsou většinou více než pohádkové. Takové prince na rychlých strojích doma nemáte, co dámy? No, tak snad to vaši partneři prodýchají.

V každém případě se modelky dozvěděly mnoho nových věcí. Jednou z nich byl právě pitný režim. O ten ani jedna starost mít nemusí díky Ondrášovce. Právě tato značka si vzala jejich blaho na starost a pravidelně je zásobuje tou nejkvalitnější pitnou vodou. „Mám ráda různé příchutě a Ondrášovka jich má hodně. Takže si vždycky vyberu,“tvrdí Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková. Na druhou stranu, kdyby se snad některé z českých krásek udělalo nevolno z nedostatku tekutin, některý z jezdců by s radostí poskytl první pomoc.

Foto: Česká Miss

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama