reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Je to tak! Pavel Callta randí s krásnou Sabinou Rojkovou

Led 21, 2020 | Nejnovější

reklama

Charismatický zpěvák Pavel Callta a půvabná herečka Sabina Rojková tvoří nový pár. Již dříve se objevily spekulace, ale dnes se již ani jeden vztahem netají. Na sociální síti napsal o víkendu Pavel Callta krásné vyznání.

„Náš první trip, kterej vznikl spontánně den předem a bylo to skvělý. Mám rád tuhle fotku a hlavně tuhle úžasnou holku,“ nasdílel na svůj Instagram Pavel s fotografií, ze které láska jen čiší.

„Se Sabinou jsme dlouho kamarádi, ale přátelství přerostlo v lásku,“ vyjádřil se Pavel Callta. Se Sabinou dokonce dvakrát natočil svůj videoklip. Ten v poslední s názvem Ať se stane cokoli byl dokonce vyjádřením velké lásky, kde Sabinu Rojkovou Pavel žádá o ruku. Takhle nějak to třeba proběhne i v reálu. Společně tvoří jeden z nejhezčích mladých párů českého showbyznysu. Z fotek je vidět, že jim oběma láska svědčí a těšíme se na další příběh, kteří ti dva spolu napíšou.

Pavla kromě vysněné lásky ale čeká také hodně práce, jelikož se připravuje se svou kapelou na koncertní šňůru. Políben múzou a láskou skládá „jako o život“, takže se fanoušci jeho hudební tvorby mají nač těšit.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama