reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

O co jí jde? Myslivcová si pořídila dvojnici!

Úno 13, 2017 | Nejnovější

reklama

Těžký život blondýn! Kdo se neocitne v jejich kůži, respektive s barvou jejich vlasů na hlavě, asi to nikdy nepochopí. DOMINIKA MYSLIVCOVÁ (22) je zářným příkladem toho, proč vznikají vtipy o blondýnách. Teď přišla s další věcí, nad kterou zůstává rozum stát.

Česká Barbie je poměrně úspěšná mladá žena, to jí už asi nikdo neodpáře. Její profily na sociálních sítích stejně, jako kanály na youtube, trhají rekordy ve sledovanosti. Má za sebou natočení videoklipů, spolupráci s Michalem Davidem i kampaně pro přední firmy. To jí ale evidentně nestačí, nebo už možná začíná chytat hvězdné manýry. „Růžovka“ si u známé návrhářky Terezy Sabačkové pořidila parádní šaty, což jí jenom schvalujeme. Ale to jí evidentně nestačilo. Tak si pořídila dvojnici!

Ano, čtete dobře. Myslivcová se začala objevovat s dívkou, která je jí v mnoha ohledech podobná. Stačí, aby se obravila na blond a bude to dokonalé. Podle informací z kuolárů českého showbyznysu je to prý proto, aby za ni dublérka vzala nějaké scény ve videoklipu, který Dominika připravuje. Bude snad potřebovat kaskadérku, nebo se to tam bude hemžit erotickými scénami, do kterých česká Barbie nechce jít? Uvidíme, co si zase přichystá. Jisté je jedno, k lechtivějším scénkám nemá zase tak daleko, jak dokázala na plese Rotary klubu v Ostravě. Dorazila tam totiž naostro…

Foto: archiv

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama