reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Úterý 27.02.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jakub Kohák: Každý den minimálně dvě hodiny myslím na činky

Bře 15, 2018 | Nejnovější

reklama

Když jdete na akci, kde je Jakub Kohák, můžete si být jisti, že se pobavíte. Právě on moderoval slavnostní otevření nového klubu PRAH a kdo tam nebyl, jakoby nežil. Ovšem vše se dá ještě napravit…

Jde z něj neuvěřitelné charisma. Jakub Kohák je člověk, který nemusí udělat ani říct prakticky vůbec nic a lidé budou v pohodě a spokojeni. Ženy na něj však letí nejen kvůli tomu, on prostě také dobře vypadá. „Pravidelně posiluji. Každý den trávím minimálně dvě hodiny s činkami. Tedy tím, že na ně myslím,“ vysvětloval bavič. V klubu PRAH byl pořád v obležení fanoušků, dokonce víc, než sexy modelky. Neodmítl nikoho, ochotně se fotil a s každým prohodil nějaké to slovo.

Známý milovník fotbalu je také slušný pařmen. Kdo ho někdy zažil „v akci“, tak dobře ví, že vydrží opravdu hodně. V klubu PRAH bude mít jistě mnoho příležitostí. Stejně jako vy, kteří jste snad slavnostní otvíračku nestíhali nebo o ní nevěděli. Na adrese Rybná 9 na vás v každém případě čeká parádní atmosféra, originální prostředí i kulinářské pochoutky. A to je nabídka, která se neodmítá.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama