reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Neděle 14.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jaké je tajemství krásy Simony Krainové? Už ho známe!

Lis 29, 2019 | Nejnovější

reklama

Simona Krainová stále patří k nejkrásnějším ženám v Česku. Jak to dělá, v čem je její tajemství? A kam vyrazí, když ji čeká nějaká důležitá událost? Už to víme!

„Na dlouho plánovaný křest mého kalendáře jsem chtěla vypadat perfektně. Chodím sem velmi často na tři procedury,“ prozradila nám Simona na Klinice YES VISAGE, co je jejím tajným potěšením a receptem na bezchybný vzhled. „První je YES Care, taková hi-tech kosmetika, kdy vás zbaví vrásek a vyhladí pleť, bez jakéhokoliv invazivního zásahu. Žádný skalpel, jehly, nic takového vás nečeká.“ Z opakované zkušenosti Krainová ví, že po finální hydrogelové masce je pleť hladká a líčení na ní vypadá dokonale, takže toto nadstandardní ošetření doporučuje všem, které čeká významná akce či večírek.


Jako dvě masérky najednou
Co je pro ni opravdovou závislostí, jsou prodloužené a zahuštěné řasy, díky kterým je upravená 24 hodin denně. „Já často sportuji a chodím s dětmi plavat, takže každodenní nanášení řasenky je pro mě nemyslitelné.“ A coby nadšená a pravidelná sportovkyně uvítala i lymfatickou masáž, ošetření, které uleví unaveným a překrveným nohám: „Dají vám tady takové komické kalhoty, ale je to skvělá metoda, u které můžete odpočívat nebo si přečíst nějaký časopis a je to, jako by vás masírovaly dvě masérky najednou,“ uzavírá s úsměvem žena, které by nikdo nehádal víc než pětatřicet.

Simona Krainová na svém večírku opět zazářila! Díky tomu, že si udělala čas pro sebe a na procedury na Klinice YES VISAGE vypadala naprosto bezchybně!

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama