reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Pondělí 22.07.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jak vymluvit dětem žádost o sourozence? Romana Jákl Vítová ví…

Pro 28, 2016 | Nejnovější

reklama

Na otevření ledové plochy v pražském nákupním centru Europark Štěrboholy přišla sice Romana Jákl Vítová se svými dvěma dcerami, ale přesto si ještě jednu holčičku vypůjčila.

A dlužno podotknout, že jí to s batoletem v náručí velice slušelo. „Slušelo to hlavně té malé, když jsem ji viděla v průvodu kosmických postav převlečenou za miniaturní princezničku, hned jsem po ní šla,“ smála se Romana. V otázce třetího potomka má ale blonďatá maminka jasno: „Holky by sestřičku chtěli. Vždycky jim odpovím, ať si řeknou tatínkovi, ale musí si na to pořídit nějakou jinou maminku. To se jim nelíbí, tak už pak naštěstí neříkají nic.“ Tatínek Petr Jákl se bohužel vyjádřit nemohl, protože připravuje natáčení nového filmu v zahraničí.

A protože pobývá mimo domov poměrně často, zeptali jsme se Romany jestli bývá řešení praktických věcí v domácnosti na ní. „Ne že by to bylo vyloženě na mě, spíš je to tak, že Petr volá opraváře a já se do toho chci pustit sama. Naposledy jsme takhle řešili ucpaný dřez. Petr na to chtěl někoho zavolat  zatímco já jsem nadšeně běžela pro nářadí. Je pravda, že už to není tak jednoduché, jako jsme to měli kdysi u nás na vesnici. To stačilo jen rozšroubovat sifon a vyčistit trubky. Teď jsem musela přijít na to, jak to celé funguje a co k čemu patří, třeba zavírání dřezu. Ve výsledku jsem toho rozložila víc, než bylo potřeba. Ale zase jsem to složila a funguje skvěle,“ směje se moderátorka.

Foto: Europark Štěrboholy

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama