reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Středa 22.05.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jak se české krásky chystají na léto? Řasence daly sbohem!

Čvn 27, 2016 | Nejnovější

reklama

Simona Krainová, Monika Timková, Eva Čerešňáková a Petra Svoboda. Všechny tyto dámy jsme přistihli bez řasenky. Jak je to možné? Podstoupily totiž aplikaci nové generace hedvábných řas!

Dámy se shodly, že řasenku mohou letos pustit k vodě. A jaké mají české krásky plány na léto? Vyzpovídali jsme je! Známá herečka Monika Timková podstoupila aplikaci řas v přímém přenosu. Našla odvahu a ukázala se zcela nenalíčená. Řasy vyzkoušela vůbec poprvé. Kontrast byl opravdu velký a při aplikaci si vychutnala chvilku oddechu.

Jelikož má za týden velkou premiéru dramatu Večer tříkrálový, ve kterém hraje hlavní roli na Letních shakespearovských slavnostech, je teď v jednom kole. „Během nandávání řas jsem si odpočinula, jak už dlouho ne. Bylo to moc příjemné. S řasami jsem velmi spokojená, působí přirozeně a podtrhují ženskou krásu. A hlavně se už nebudu muset každé ráno malovat,“ prozradila herečka. V létě ale plánuje také odpočívat, s přítelem si užije tři týdny nerušeného volna. Chystá se k moři, ale také s baťohem na zádech po českých horách. Komfort hedvábných řas bez nutnosti dalšího líčení si tedy užije opravdu naplno.

Modelka Simona Krainová má řasy na rozdíl od Moniky dlouhodobě vyzkoušené. Z nových, hedvábně jemných řas však byla nadšená. „Řasy si letos opravdu užiju naplno. Chystáme se s rodinou k moři, a řasenku pro toto období úplně vypouštím. Řasy jsou tak přirozené, jsem nadšená,“ neskrývala radost modelka. Další kráskou, která řasy přes léto otestuje je Česká Vicemiss, modelka a moderátorka Eva Čerešňáková. Před létem oslavila 1000 prodaných výtisků své knihy.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama