reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Čtvrtek 25.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jak ocenit manželku? Pepa Vágner má dokonalý recept

Úno 15, 2019 | Nejnovější

reklama

Minulý rok se zpěvákovi a muzikálovému herci Josefovi Vágnerovi a jeho manželce Marlene narodila dcera Amelie. Páru se samozřejmě naprosto změnil život, všechno se točí kolem malého štěstí. Jak už to tak bývá, největší díl na bedrech nese žena. Ale Pepa to naštěstí umí ocenit a hlavně si to moc dobře uvědomuje.

V žádném případě nechceme říct, že by se syn hudebního skladatele Karla Vágnera nepodílel na domácích pracích. Když může, přiloží ruku k dílu a dokonce mu to celkem jde. „Ale třeba v noci k malé vstává hlavně má drahá polovička. Já často ráno ani nevím, že se něco dělo,“ pokyvuje hlavou Pepa. Jelikož také nechce zanedbávat práci, přes den se zase s malou příliš nevidí. „Snažím se to oběma vynahradit, jak je to jen možné. Každou volnou chvilku trávíme společně. Sem tam je to dost hektické, ale zvládáme to,” usmívá se zpěvák.

Josef ale ví, jak svoji paní ocenit. „Na Valentýna jsem byl nakoupit v butiku Sabon v Palladiu a pořídil pěkné dárečky. Zařídil jsem, že si pak mohla udělat čas jen pro sebe, já jsem si to zase užil s Amelií. Takže jsme všichni byli spokojeni.“ Vágner by pro rodinu udělal první poslední a když s ním mluvíte, prakticky každé téma se stočí k jeho nejbližším. Takže i když hodně pracuje, žádnou manželskou krizi nečekejte. „Bulváry asi nepotěším, ale díky Bohu za to,“ uzavřel Pepa se smíchem.

Foto: Sabon

 

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama