reklama

Všechny celebrity na té správné adrese

Sobota 20.04.2024

Všechny celebrity na té správné adrese

reklama

Jak být pozitivní? Zeptejte se Puhajkové!

Bře 17, 2018 | Nejnovější

reklama

Tahle kočka je jako sluníčko! Kamkoli Inna Puhajková přijde, tam to okamžitě rozzáří. Těžko říct, jestli je někdy smutná, na veřejnosti to však rozhodně nedává znát. Není divu, že i v novém music clubu PRAH se za ni každý otáček.

Viděli jste někdy sportovní moderátorku smutnou? Pokud ano, jste zřejmě jedni z mála. „Jsem prostě taková. Dobrá nálada je přeci super,“ smála se Puhajková. Samozřejmě má pravdu, jen je problém, že být stále pozitivní dokáže jen málokdo. Ale je fakt, že dobrá nálada je nakažlivá, a tak se v jedinečném pražském klubu PRAH šířila jako vlna tsunami. I když to možná nebyla jen zásluha krásné Inny, protože v tomto podniku smutnit snad ani nemůžete. Najdete zde totiž to nejlepší, co jen můžete přát ať už jde o muziku nebo gastronomii.

V každém případě mít doma Puhajkovou, je to záruka toho, že se nebudete mračit. Pánové teď samozřejmě myslí na úplně jiné věci, než pozitivní náladu. A…ano, i v tomto ohledu vám musíme dát za pravdu. Škoda, že se nevolila Miss PRAH, z Rybné ulice by si Inna jistě odnesla nějakou pěknou cenu.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama